E Sigara Pil Sorunları ve Sorun Giderme

E Sigara Pil Sorunları ve Sorun Giderme


Elektronik sigara kullanmaya başladığınızda , kurulumdan bakıma kadar olan tüm sorunları halletmek biraz zaman alacaktır. E-sigaranızda bir şeyler ters giderse, nasıl düzeltebilirsiniz? Özellikle pilinizin çalışamaması gibi en yaygın sorun, sorunu çözmek kolay görünüyor. Fakat gerçekte hiçbir uygulama, daha sonra ne yapacağınızı netleştiremeyeceğiniz anlamına gelir. Pil sorunlarını gidermek için sizin kontrol listeniz aşağıda verilmektedir.


E sigara piliniz şarj edilmişmi?

Şarj bittiğinde lütfen e-sigara pilini şarj etmeyi unutma Pili şarj etmek için takmak yaklaşık 3 saat alır ve ışık yeşil renge dönene kadar beklemeniz gerekir.

Aküler atomizer, kartomizer veya kireç gidericiyle bağlantısızlıktaysa veya kısa devre yaptırıyorsa, olası en yüksek neden, atomizere çok fazla sıvı doldurulması ve e suyu sızdırmasına veya buharı neden olmamasıdır. Aküdeki sıvı haznesini her iki haftada bir temizlemek için alkole daldırılmış bir kulak çubuğu kullanın.

Piliniz, eskiden olduğu gibi şarj tutamıyorsa veya çalışması için daha zor çekmeniz gerekiyorsa, pilinizi temizlemeyi unutmayın. 

E Sigara pilini açar mısın? 
Pili şarj edilmiş olsa da basıldığında hala yanamazsa, piliniz kapalı olabilir. E sigara bataryası, e-postaları cebinize, cüzdanınıza veya bagajınıza koyduğunuzda kazayla boşalmayı önlemek için bir "Açma / Kapama" modu sunar. Pili açmak veya kapatmak için pil düğmesine arka arkaya beş defa basabilirsiniz. 

Pilin yanıp sönüyor mu? 
Bu ortak bir sorudur. Çoğunlukla atomizörünüzün veya şarj cihazınızın pilin orta pimini aşağıya itmek için aşırı sıkılması neden olur. Ve batarya kartomizörünüzle bağlantıyı kaybedecektir .

Bu sorunun üstesinden gelmenin en basit yolu, kartomizer kaldırmak ve pilinizin iplik ucunu dikkatlice kontrol etmek ve orta pimi hafifçe kaldırmak için bir kokteyl çubuğu veya kağıt tıklatması kullanmaktır. Ve sonra cartomizer'ı geri vidalayın.

elektronik sigara Vaporesso elektronik sigara likit smok alien