Yeni elektronik sigara likitleri

Yeni elektronik sigara likitleri


Esigara.org'da yeni E-sıvı ilaveleri mevcuttur. Yeni e-likit eklemelerimiz için geri bildirimlerinizi dinliyor ve düşünüyoruz ve piyasadaki en iyi yeni e-sıvıları seçtik. One Hit Wonder, Vapetasia ve  Dinner Lady gibi saygın üreticilerin yeni lezzetleri var . Premium Vape Supply'da her zaman ihtiyaç duyduğunuz ve istediğiniz vape ürünlerini eklediğiniz için, tropik favorilerden lezzetli kremalı tatlılara kadar her zaman güvenebilirsiniz, stokta en sevdiğiniz vape suyunu aldık!

esigara.org'a Akşam Yemeği Lady hattının eklenmesini duyuruyoruz! Akşam Yemeği Hanım, aklınızdan çıkamayacaksınız E-Likit tatları var! Tatlı dişinizi tutuşturabilecek dört tatlı çeşidi vardır. Dinner Lady, farklı tatlılar ve şekerli hamur işleri için bir durak dükkanıdır. Meyve suları iştahınızı artıracak ve saniyeler içinde geri döneceksiniz!

Lemon Tart  - çırpılmış beze içinde boğulmuş limonlu mükemmellik pasta hamur işi. Bu limonlu tart, bir şişede şekerli tatlı memnuniyeti.

Çilekli Muhallebi  - Çilekli Muhallebi senin karamel, çilek ve muhallebi; Daha fazlasını söylememize gerek var mı? Bu pürüzsüz muhallebi, taze çileklerle tedavi edilir ve karamelin ipuçları, sizin gitmeden önce başka bir şişe için yalvarıyor olacak!

Cornflake Tart  - Mısır gevreği ile yapılan hamur işi, akçaağaç şurubu ile drizzled ve çilekli jöle ile karıştırılır. Bu meyve suyu diliniz için bir lezzet patlaması içeriyor.

RİCE Puding  - Ahududu ile klasik bir sütlaç! Bu tatlı puding, lezzetli ve pürüzsüz ve vanilya ipuçları sunuyor. Bu meyve suyundaki ahududu size tamamen dengeli bir nefis E-Sıvı getiriyor. Elinizde bu meyve suyu ile dünyanın tepesinde olacaksınız!


One Hit Wonder, İsland MAN'ı sıraya sokar! One Hit Wonder E-Likit , Las Angeles, California'dan meyve suları üretiyor ve en iyi malzemeleri kullanarak gurur duyuyor.


İsland Man - Tropikal meyvelerle dolu lezzetli bir meyve yumağı E-Sıvı mıdır. Bir bardak meyve yumağı ile güneşin altında bir tatil günüdür. Her gün bu meyve suyunu almak isteyeceksiniz!

Vapetasia , Strawberry Killer Kustard'ı başarılı meyve suyu Killer Kustard'ın meyveli bir dönüşü olarak yayınladı . Las Vegas, Nevada'dan üretilen Vapetasia , size en kaliteli E-Likit kalitesini sunmaktan gurur duyar.

Çilek Killer Kustard - En sevdiğin Killer Kustard vanilyalı ama çilek ekledi! Bütün gününü bu vape suyuyla geçirirsiniz ve onu indirirken kaçırırsınız. Derin tadı ve devasa bulutları ile hemen bir ruh hali güçlendiricisi, bu meyve suyu bir şişede mutluluk!

Umarız bu yeni e-sıvı ilaveler bizim kadar heyecanlısınız! Her zaman geri bildiriminiz bizim için önemli olduğu için, esigara.org'da görmek istediğiniz diğer tatları bize bildirdiğinizden emin olun.

elektronik sigara Vaporesso elektronik sigara likit smok alien