Premium E-Likitler

Premium E-Likitler


Esigara.org'da Premium E-Likit Arrivals bizim için her zaman heyecan verici. Yeni Premium E-Sıvı gelenler gelen tatlar içermektedir  Krema Takımı'nın , Berry Lush tarafından Çıplak 100 , Kozmik Sis Platinum Collection  ,  E Sigara 7 Daze  ve Hava Fabrikası .

Üzüm Kırmızısı Elma Buzlu E-Suyu ve Üzüm Kırmızısı Elma E-Suyu  ,  Hava Fabrikası  ise Arıtma Fabrikası serisinde iki lezzete sahiptir.

Cream Team, King's Crest E-Likit ve Jam Monster Liquids arasında bir işbirliği yapıyor ve sizlere lezzetli dondurma lezzetleri sunmaya odaklanıyor.

Butter Team E-Likit by Cream Team- Bu e-sıvı kremsi E Sigara suyuna girecek; Çökmüş buttercream ile karıştırılmış pürüzsüz bir dondurmadır. Bu likit koyamayacaksınız ve hızlıca en sevdiğiniz gün E Sigara olacak.

Cinnaroll E-Likit by Cream Team- Bu likit, olağanüstü bir Tarçınlı rulo e-sıvı ve en iyi tarçınlı rulo e-sıvılardan biri olduğu için bir şeye tutun. Tatlı vanilyalı kremada boğulmuş tarçınlı rulo dondurma yiyebildiğinizi hayal edin, bunun güçlü bir lezzet bileşimi olduğunu ve bunu basitçe söylemek gerekirse şaşırtıcı değildir.

Neapolitan E-Likit by Cream Team- Napoliten dondurmaların kralı, neredeyse herkes çilek, vanilya ve çikolatanın karışımından hoşlanır ve bu e-sıvı istisna değildir. Bu likit sunduğu lezzet katmanlarını seveceksiniz ve en sevdiğiniz dondurma ikramını anında düşüneceksiniz.

Çıplak 100 şimdi birçok e-sıvıdan seçim yapabiliyor, ancak Premium E Sigara.org'a en yeni premium e-sıvı varışları Berry Lush E-Likit
 içeriyor  .

Berry Lush E-Likit by Naked 100 Cream - Bu 60ml e-likit, taze çilekleri ve mükemmel tatlı tadı sunmak için krema ile karıştırılmış lezzetli ananasları vardır. Bu lezzetlerin infüzyonu, meyveler ve krema arasında tamamen dengeli bir zenginlik getirir ve bu harika karışımın tadına bakmaktan vazgeçersiniz.

Cosmic Fog Vapors, klasik 60ML şişelerini kaçırmak istemeyeceğiniz üç çeşnide sunan Platinum Collection'u lanse etti!

Cosmic Fog Platinum Collection'dan Berry Trio E-Likit Bu meyveli likit, tatlı ve ekşi huckleberry ile karıştırılmış üç çeşit ahududu vardır.

Cosmic Sis Platinum Collection'dan Ekşi Kavun E-Likit - Bu ağız sulandıran ekşi karpuz sert şeker, daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacaktır. Dilinizi heyecanlandırın ve kendinizi bu mükemmel şekerlenmiş karpuz 
E Sigara ile tedavi edin.

Tropic Splash E-Likit by Cosmic Fog Platinum Collection- Bu tropikal meyve karışımı, bir e-sıvıda istediğiniz her şeydir. Tropic Splash'in ananas, portakal ve tutku meyvesi var, ya da “meyve de la tutkusu” diyelim - mükemmellikle harmanlanmış ve size 60 ml'lik bir şişede servis yaptık.

E Sigara 7 Daze, şimdiden başarılı olan Reds Apple E-Likit serisine iki lezzet daha duyurdu ve zevkimize, bu diziye üzüm eklediler!

Üzüm Kırmızısı Elma E-Suyu E Sigara 7 Daze-Üzüm Kırmızısı Elma, bu E Sigara suyunu yepyeni bir seviyeye taşımak için üzümün en sevdiğiniz yemyeşil elma suyudır.

Üzüm Kırmızısı Elma Iced E-Likit , E Sigara 7 Daze- Bu mentol e-sıvı, bu elma suyunu soğutmak, bu likit oyununu hızlandırmak ve günlük E Sigara serinlik getirmek için bir miktar mentol içerir.

Hava Fabrikası üreticilerinden, iki tatlı çeşnisi olan Treat Factory geliyor! Hava fabrikası E Sigara adore ağız sulandıran tatlar sunan bir sevilen taffy çizgi. Treat Factory, Air Factory gibi aynı 100 ml tombul gorilla unicorn şişelerini kullanır .

Tedavi Fabrikası ile Çene Damlalığı E-Sıvı Eğer sert şekerleri seviyorsanız o zaman bu E Sigara suyu tatlı bir şeker tadıyla sizin için mükemmel, mükemmel bir e-sıvıda birkaç sert şeker.

Kookie Krunch E-Likit by Treat Factory- Çikolata parçalı kurabiye hamuru, herkesin sevdiği bir lezzettir ve bu likit size bu tadı verir. Bu e-sıvı, etkileyici bir yarım fırında kurabiye lezzetine sahiptir, tamamen bitmemiş ve lezzetli hafif erimiş çikolata parçacıkları ile sıcak olan çerezleri biliyorsunuz, evet bu saf mutluluk!

Yaptığımız tüm bu premium e-likit girişlerden keyif alacağınızı umuyoruz, lütfen mevcut yeni sürümlerimizi öğrenmek için sık sık tekrar kontrol etmeyi unutmayın.

elektronik sigara Vaporesso elektronik sigara likit smok alien