Naked 100 Candy Flavors Likitleri

Naked 100 Candy Flavors LikitleriNaked 100 likit, yeni Naked 100 Candy ile üç lezzetli lezzeti akla getiren birinci sınıf E-Likit'i tekrar getirmek üzere. Naked 100 E-Likitler, 2016 yılında 3 fevkalade karışık tropikal meyve aromasıyla lanse edildi: Lava Flow , Amazing Mango ve Green Blast . O zamandan beri popülerlik açısından çok büyüdüler ve üç çeşitten oluşan bir mentol çizgisi yayınladılar ve All Melon ve Really Berry E-Sıvılarını orijinal dizilerine eklediler . Doğru tatlılık oranına sahip pürüzsüz taze meyve karışımı arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın! Naked 100 E-Sıvılar tüm gün vape susuzluğunu gidermek için size mükemmel tatlar verir!

Piyasaya sürdükleri yeni 100 çeşit şeker tatlarının birincisi  Yummy Gum E-Likit'dir . Yummy Gum, farklı şeker özellikleri olan bir tatlı çilek balonağından oluşur. Bu şekerlenmiş sakız, beklenti ile ağız sulandıracaktır. Bazı firmalar bu profile teşebbüs etmişlerdir ve bazıları iyi iken Yummy Gum E-Likit
 en iyilerinden biridir.

İkincisi ekşi tatlı e-Likit. Pudra şekeri ile kireç sakızları, bu Likit ile aldığınız şeydir. Bu karışım, hem tatlı hem ekşi sevenleri tatmak için bir zorunluluktur.

Üçüncü ve son olarak, Berry Kemerleri E-likiti'yı tanıtıyorlar . Klasik tatlı ve ekşi sakızlı bir şeker olan Berry Kemikleri, ilahi şeker ve dudak kokulu ekşi ile birleşir. Bu lezzet bizi vahşi yapıyor, harmanlanmış ve dengeli.

Esigara.org,da yeni Naked 100 şeker çeşidi dahil olmak üzere tüm Naked 100 hatlarını taşımaktan gurur duyar. Eğer şeker senin forte değilse, Naked 100'ün başka seçenekleri de olduğunu unutma. Naked 100 tarafından sunulan Esigara.org'da 12 farklı lezzet daha var. Bir dizi lezzet kombinasyonu sunuyor ve tüm Likit 60 ML'lik bir şişede size teslim ediliyor.

Tütün sevenler de unutulmuyor, Naked 100'de Küba Harman , Euro Gold ve Amerikan Patriotları bulunan üç Likit bulunuyor . Küba Blend E-Likit, bir puroun eşsiz tadı sevenler için ünlü kübalı puroları sunar. Euro Gold E-Likithafif bir tütün aroması sunar ve bu güçlü tütün tadı istemeyenler için mükemmeldir. American Cowboy E-Likit, cesur ve güçlü bir tütün aroması için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

Mentol severler, Polar Breeze E-Likit, Brain Freeze E-Likitve Very Cool E-Likitgibi Naked 100'lerin üç popüler menhol karışımını kontrol etmek isteyecekler . Mentol hattı, çeşitli farklı meyveler ile serin bir ferahlatıcı mentollü birleştirir. Örneğin, Frost Bite e-Likit, ananas, bal ve kepek ile soğuk bir mentol yüzeye sahiptir. Beyin Freeze e-Likit, size o vay faktörünü vermek için ihtiyaç duyulan ekstra lezzet vuruşunu getirmek için mentol ile karıştırılan çilek, kivi ve narin eşsiz bir karışımını paketler. Çok serin e-Likit, mürver ile karıştırılmış böğürtlen, böğürtlen ve ahududu içeren klasik meyveleri ekler ve her tarafa serinletici bir Likit sunar.

Naked 100'den lezzetli meyve kombinasyonları olan çeşitli tatlar mevcuttur. Eğer şeker, tütün ya da mentol , aradığınız bir şey değilse, knockout olan meyve lezzetleri hazırladılar. Tüm Likitleri için tıkladığınızdan emin olun. Bir dahaki favori E-likitini'nu kaçırmayın.

elektronik sigara Vaporesso elektronik sigara likit smok alien