En İyi Yüksek Watt Veren Kalem Tip E Sigara

En İyi Yüksek Watt Veren Kalem Tip E Sigara

Yazar: elektronik sigara Okunma Sayısı: 158 Yayınlanma Tarihi 11 Jun 2018 Yorum: 0

En İyi Yüksek Watt Veren Kalem Tip E Sigara


Dahili pilli ve çip korumalı kalem tipi elektronik sigaralar , basit, tek düğmeli işlemlerinden dolayı genellikle "yeni başlayanlar" olarak sınıflandırılır. Önceden bu tür bir ürün oynanabilirlik açısından nispeten düşüktü, bu nedenle oyuncu topluluğunda, birkaç kişi bu tür ürünleri önemsiyor.


Bununla birlikte, Tesla Kaplan kiti gibi 24 mm çaplı vape kalem kitleri ile birlikte, kalem tipi kit, teknoloji güncellenirken çıktı kapasitesi ve oynanabilirlik açısından büyük ölçüde geliştirildi. Bugün sopa prens kiti, ijust 3, ijoy değnek, Vaporesso Cascade One Plus bu dört kalem stili e-cigs hakkında bir karşılaştırma yapacağız.


1. Smok stick prens kiti . SMOK Stick Prens Seti, 100 Watt'lık maksimum 3000mAh bataryaya sahip ve yüksek performanslı 8ml kapasiteli TFV12 Prince tankıyla zirveye çıktı - Cloud Beast King kampındaki en son. En basit operasyona sahiptir ve yeni kullanıcı sadece e-suyu atomizöre enjekte etmelidir. Çubuk gövdesini bağladıktan sonra, çubuk prensin eğlencesini hızlı bir şekilde yaşamak için sadece bir ateşleme düğmesine basmak yeterlidir. Eğer bir yeniyseniz ve vaping ayarını takip eden harika bir lezzet bulutu arıyorsanız, TFV12 Prens alt ohm tankı ile SMOK Çubuk Prens Seti radarınızda olmalı.


2., ijust 3 kitidir . Güzel bir 3000mAh batarya ve ya 6.5ml (ya da Avrupa'da yaşıyorsanız 2 ml'lik tank) ile iJust 3, akılda tutularak tasarlandı. Cihazla birlikte aldığınız tek gösterge, bir batarya ömrüne sahip olan batarya ömrü. pilin durumuna bağlı olarak farklı renklerde yanıp sönen yangın düğmesinin etrafında. Ve ELLO Duro Tankının tadı gerçekten de her şeyin olduğu Eleaf'tır , her iki aromayı meyve suyunuzdan çıkarmak için mükemmel bir şekilde tasarlamışlardır. Geniş açık olduğunda hava akışı harika, o yüzden orada yaşasın. Piyasadaki en iyi örgü bobinleri değiller, ancak bu tasarımda yeniyseniz, etkileneceksiniz.


3., ijoy wand Kiti . Wand Kitinde 2600mAh büyüklüğünde dahili bir batarya vardır ve bu kit 100 w'a kadar vurabilir ve Diamond tankında kabarcık camla birlikte 5.5ml veya yedekte 4ml bulunur. Yeni iJoy örgü bobini de dahil olmak üzere 90 w'da maksimuma çıkan bir çift düşük ohm bobin bulunmaktadır. En önemlisi, modun daha güvenli ve daha güvenilir olmasını sağlayan ve mekanik modun güvensiz faktörünü ortadan kaldıran kısa devre koruması, düşük güç koruması gibi çeşitli işlevlerle IWEPAL kontrol çipini taşımasıdır.


4., Vaporesso Cascade One Plus Kit . Bu harika görünümlü kit, dahili 3000mAh pil ve harika OMNI mini çip ile güçlendirilmiştir, bu nedenle harika görünüm ve üstün performans garanti edilmektedir. Vaporesso Cascade Bebek Tankı, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için 5 ml e-meyve suyu kapasitesine sahiptir. Büyük buharlar için kolay doldurma ve alt hava akımı sistemine sahiptir. Ayrıca Tank, benzersiz izolasyon yapısını destekler ve özel üçgen hava akış yapısına sahip yeni GT Mesh Coil'e sahiptir. Yani, yeni bir şık şık kullanmak için basit ama güçlü e sigara kalem kiti arıyorsanız o zaman size yeni Vaporesso Cascade One Plus Kit üzerinde var anlaşma anlaşma.


Önerilerimi gerçekten duymak istiyorsanız gerçekten çok basittir: yeterli bütçenin öncülüğünde, elektronik ürünler her zaman eskilerin yerine yenilerini satın alıyor. TFV12 Prince atomizer gelecekteki gelişim yönünü temsil ediyor ve görünüm ve performans da gerçekten lüks, bu yüzden Stick Prince satın almaktan çekinmeyin . Uygun maliyetli arıyorsanız, Ijust3'ün iyi bir seçim olacağına inanıyorum . Eğer gerçekten hoşunuza gidiyorsanız, ijoy asa ve Vaporesso Cascade One Plus size asla yağ sızdırma problemini vermeyecektir (tüm dikey yerleşimi varsayarak), fakat kısaca aslında “en iyi” ürün yoktur, kendiniz için doğru olanı seçin. Bu, ürün çeşitlendirmesinin değeridir.

Yorumlar
Yorum Yap
elektronik sigara Vaporesso elektronik sigara likit smok alien