Elektronik sigara en iyisi

Elektronik sigara en iyisiEn iyi elektronik sigara ve likiti nasıl seçilir? Hangi marka en iyi elektronik sigara deneyimi yaşatır? En kaliteli elektronik sigara likiti listesi yazımızda.

Öncelikle ürünün Avrupa Birliği (AB) standartlarında üretilmiş olup, üretim yetki belgelerine sahip olması gerekmektedir. Maalesef ülkemizde satılan bazı elektronik sigaralar ucuz (taklit) malzeme kullanılarak üretilmiş ve kalitesiz ürünlerdir.


Elektronik sigara‘nın iyi olduğu nasıl anlaşılır?


Kaliteli elektronik sigara'nın şarjı en az 1 gün yetmelidir (günde 1 paket sigara içenlere göre hesaplanmıştır).

Mutlaka en az 1 ay bataryasının ve şarj aletlerinin garantili olarak satılması gerekmektedir.

Yanında kullanım kılavuzu olmalıdır.

Atomizer (dumanı veren sıvının konulduğu bölüm) 4-5 kez çektiğinizde dumanı azalmamalıdır. Eğer belli bir kullanımdan sonra dumanı gözle görülür şekilde azalıyorsa rezistansı kalitesizdir ve çabuk bozulacaktır.

Likit (elektronik sigara sıvısı) mutlaka gerekli üretim sertifikalarına sahip olmalıdır. Piyasada satılan en iyi ürünler genelde İtalyan ve Alman malı ürünlerdir.

Yukarıdaki maddelere dikkat ederek alacağınız ürünün kalitesini anlamış olursunuz. Piyasada 40-50 TL ye satılan ürünlere kesinlikle itibar etmeyiniz çünkü kaliteli bir bataryanın bile maliyeti en az 15 € dur. Kaliteli bir likitte en az 5 € dan satılmaktadır. Geri kalan atomizer (clearomizer), şarj aleti, usb, deri çantayı daha katmadan 40-50 TL seviyelerini geçmiş olduk. Demek ki, kaliteli bir ürünün başlangıç maliyeti en az 60 TL dir.


En iyi Elektronik Sigara Listesi

Sizler için piyasada en iyi bilinen ve en çok satılan elektronik sigaraları sıraladık. İşte en iyi elektronik sigara modelleri:

06/08/2017

Smok G-Priv 2 : Komple dokunmatik ekran, çift pilli ve ergonomik bir tasarıma sahip.

Joyetech Ocular C: Elektronik sigaraya yeni bir boyut getirdi. Dokunmatik ekranlı, hem mod hemde mp3 player hem de adım sayar.

Tarot nano : Seramik coil, sıçratma yapmaz, küçük boyutlu ve şık. Vip bir üründür.

Cuboid Cubis : Çift bataryalı 150watt mod.

Smok Alien 220w : Çok sevilen güçlü ve şık bir cihaz.

Joyetech eVic VTwo Min Cubis Pro : Tak çalıştır hazır başlangıç seti.

Joyetech Ego Aio : Ekonomik ama güçlü bir başlangıç seti.

eGrip 2 Lığht : Hızlı başlangıç seti, her şey içinde likit koy kullan.

Cuboid Mini pro : Cuboid Box’un kardeşi, hem mod hem tank ile geliyor.

Smok Stick aİO : Diktörtgen sevmeyenler için iyi bir seçenek.

Smok Stick V8 : Ekonomik ve pratik kullanımlı bir model.

Ego Aio : Düşük bütçe ile sigara bırakma amaçlı bir alternatif.

Uygun fiyat aralıklarında, kampanya seçenekleri ile sahip olabileceğiniz elektronik sigara'ların, kaliteli markalarda üretilmesine dikkat etmelisiniz. Bu hem aldığınız ürününüzün kalitesi, hem de sağlığınız için oldukça önemli. Cihazınızı almadan önce araştırma yapmalısınız. Kullanan kişilerden ve yakın çevrenizden bilgi almalısınız. İnternetten de bilgi edinebileceğiniz pekçok güvenilir site bulunmaktadır (WWW.esigara.org ). Birden bire alıp, kullanabileceğiniz bir ürün değil. Bilinçsiz kullanılması halinde, gerçek sigaradan farksız olabilen bu ürünlerin, ölüme giden olumsuz sonuçları olabiliyor. Sigarayı bırakmak ve tiryakilikten kurtulmak isteyenlerin satın alması gerekiyor. Nikotin ihtiyacınızın zamanla sıfıra düşeceği bu cihazı, kullanım talimatlarına göre uygulamalısınız. Taşınabilir ve her yerde kullanılabilir olması da tercih sebepleri arasında yer alıyor.


En iyi Elektronik Sigara Likit Markaları


Joyetech Likit

Liqua Likit

Halo Likit

One Hit Wonder Likit

Güvenilir markaları öğrenebilmek için elektronik sigara yorumları adlı yazımızı inceleyebilir,  ürünlerin fiyat / performans değerlerini görebilmek için elektronik sigara fiyat sayfamızı inceleyebilirsiniz. Daha detaylarını ve inceliklerini kesinlikle araştırmalısınız. Sağlığınızın her şeyden önce olduğunu düşünerek, fiyat konusunda daha ucuzunu aklınıza bile getirmeyin. ‘Pahalısı iyidir’ diye birşey yok. Sadece markaya ve kaliteye önem vermeniz yeterli. Eğer üretici firmaya ve isme güveniyorsanız, cihazınızın da o denli güvenli olabileceğinden şüpheniz olmasın. Birbirinden farklı cihazların, fiyatından önce kalite belgesine ve garantisine dikkat etmelisiniz. Ürünü satın aldığınız adrese anında ulaşıp, bilgi alabileceğiniz bir telefon numarası da istemelisiniz. Cihazın kullanım sırasında yada sonrasında herhangi bir sorunla karşılaştığınızda satın aldığınız adrese kesinlikle ulaşabilmelisiniz. Sigara bırakma hattı ile görüşüp bilgi alabileceğiniz uzmanların olması, sizin ve sağlığınız için oldukça önemlidir.

elektronik sigara Vaporesso elektronik sigara likit smok alien